Sklep ekologiczny EkoAhimsa

Pawilon handlowy 10 kwietnia, 2021 Brak komentarzy

Sklep ekologiczny EkoAhimsa

EkoAhimsa to sklep ekologiczny online z szerokim asortymentem wpisującym się w nurt eko i zero waste. Jeśli interesuje Cię zdrowy tryb życia i nie jest Ci obojętna przyszłość naszej planety i ochrona środowiska naturalnego, z pewnością znajdziesz w naszym eko sklepie coś dla siebie. Staramy się wspierać ekologiczny styl życia w każdym aspekcie. W sklepie EkoAhimsa znajdziesz certyfikowane, wegańskie i nietestowane na zwierzętach kosmetyki naturalne, produkty zero waste oraz less waste, wielorazowe butelki, kubki, słomki, naczynia z produktów biodegradowalnych lub dedykowanych do recyclingu. Posiadamy w ofercie sklepu także literaturę o tematyce ekologicznej, zdrowego życia, rozwoju duchowego czy weganizmu. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu ekologicznego online. Pomysł na prezent: Kalendarz Adwentowy Sylveco

Read More

Usługi remontowo-budowlane Mikka

Pawilon handlowy 10 kwietnia, 2021 Brak komentarzy

Usługi remontowo-budowlane Mikka

Firma Mikka z powodzeniem wykonuje kompleksowe usługi remontowe i wykończeniowe nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nasz zespół zgranych fachowców doskonale się uzupełnia, co przekłada się na zadowolenie naszych zleceniodawców. Zajmujemy się szeroko rozumianym wykonawstwem pod klucz, kompleksowymi remontami domów, mieszkań i adaptacjami lokali usługowych. Działamy głównie na terenie Trójmiasta i okolic; fima Mikka ma siedzibę w Gdańsku. Oferujemy także usługi związane z instalacjami elektrycznymi oraz hydraulicznymi. Nasi wykonawcy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia. Pomagamy na każdym etapie inwestycji począwszy od projektu architekta poprzez doradztwo związane z zakupem materiałów, po realizację. Gwarantujemy 100% zadowolenia. Udzielamy gwarancji na przeprowadzone prace. Zachęcamy do wcześniejszego kontaktu i rezerwowania terminu remontu lub wykończenia mieszkania “pod klucz”, ponieważ zwykle bieżące terminy mamy pozajmowane na kilka tygodni lub miesięcy naprzód.

Read More

wb1 tworzenie stron www Gdańsk

Pawilon handlowy 19 listopada, 2019 Brak komentarzy

wb1 tworzenie stron www Gdańsk

Firma wb1 od prawie dekady zajmuje się tworzeniem profesjonalnych stron internetowych . Tworzymy strony internetowe dla dużych firm i instytucji, małych lokalnych biznesów oraz klientów indywidualnych przede wszystkim z obszaru Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) ale bez problemu możemy stworzyć strony internetowe dla firm z całego świata. Tak jak Twój biznes jest unikatowy, tak i Twoja strona musi się wyróżniać na tle konkurencji. Powinna być czytelna, przykuwająca uwagę, łatwa w nawigacji i dostosowana do wyświetlania na wszystkich popularnych urządzeniach. Właśnie takie strony www projektujemy. Naszym Klientom podpowiadamy tylko najlepsze rozwiązania. Strony www dla firm przygotowujemy w oparciu o wytyczne Klienta i analizę serwisów konkurencji, aby na ich tle wypadł jeszcze korzystniej. Zamawiając stronę otrzymasz: – Indywidualny projekt graficzny strony internetowej – Pomoc w redagowaniu tekstów – Pakiet zdjęć stockowych lub zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa – Pomoc w wyborze oraz zakupie domeny i hostingu – Szkolenie z obsługi strony, abyś samodzielnie mógł edytować treści oraz dodawać zdjęcia.

Read More